Послуги фотографа у Києві

Весільна фотосесія від 2500 грн/4 години
Предметна фотозйомка від 30 грн/фото
Фотозйомка свят від 500 грн/година
Фотозйомка в студії від 500 грн/година

Чому за послугами фотографа варто звернутися до мене

Усім привіт! Мене звати Андрій. У цьому розділі хочу коротко описати свої послуги фотографа. Детальніше прочитати про кожну з послуг докладніше і переглянути портфоліо Ви можете, натиснувши на послугу, що Вас цікавить, у верхній частині цієї сторінки і потрапивши на сторінку цієї послуги. На цій сторінці Ви можете ознайомитися зі списком усіх послуг та приблизними цінами на них.

Фотографією, а також усім, що фіксує моменти нашого життя, я захоплююся з дитинства. Швидше за все це кохання передалося мені від мого батька, він теж любив багато фотографувати ще на плівкову техніку. Поступово фотографія в моєму житті почала займати все більше місця. І тоді я подумав: а чому б не допомагати залишати щасливі моменти життя не лише собі та своїм рідним, а також іншим людям? І ось у якийсь момент я почав активно фотографувати урочисті події із життя моїх знайомих, надаючи їм на той час безкоштовні послуги фотографа. А після того, як напрацював собі достатнє портфоліо, став надавати послуги фотографа в Києві за гроші. Зараз моє портфоліо активно поповнюється, а я обзаводжуся все більшою кількістю вдячних людей, які користувалися і продовжують користуватися моїми послугами фотографа в Києві.

Які послуги фотографа я надаю найчастіше

Так вже склалося, що одним із основних напрямків у своєму фотожиття я вибрав весільну фотозйомку. Це безперечно один із найскладніших видів послуг, які фотограф може надати. Чому? Та тому, що зйомка весільного дня включає майже всі жанри фотографії, які в принципі можуть бути. Адже протягом весілля доводиться знімати і постановочну портретну фотографію (на прогулянці нареченого та нареченого), оскільки, як правило, вони не є професійними моделями і для досягнення гарного результату доводиться ними командувати, і репортажна фотографія (на викупі, на розписі, в ресторані) і навіть як не дивно предметна фотографія (атрибутика нареченої та нареченого на зборах) та фуд-фотографії (для зйомки краси святкового столу та страв перед застіллям).

Як наслідок створення хорошої сім'ї в мене виникає необхідність фотосесії вагітності, сімейної фотосесії та дитячої фотосесії або фотосесії дітей.

Загалом якщо коротко, то мені дуже подобається фотографувати людей, їх життя, емоції та відображати її такою якою вона є! І найприємніше це усвідомлювати, що мої послуги фотографа у Києві і не тільки дуже потрібні людям.

Тому завжди буду радий залишити найкращі моменти Вашого життя Вам на згадку і зробити це якомога невимушеніше.

Замовити послуги

Заказать звонок