Предметна фотозйомка в Києві

У зв'язку з відкриттям безлічі інтернет магазинів, а також переходом офлайн бізнесу в онлайн сегмент предметна фотозйомка стає дедалі популярнішою.

Оскільки предметної зйомки потребує багато компаній, то відповідно на ринку присутня безліч фотографів, які бажають на цьому заробити, але не всі є професіоналами в даній тематиці.

Кожна людина повинна розуміти, що предметна фотографія спрямована на те, щоб відобразити всі зовнішні характеристики товару, а також показати та підкреслити всі його переваги. Це природно допомагає привернути до рекламованого продукту увагу потенційних покупців. Відповідно, не маючи потрібного фотообладнання та навичок у предметній фотозйомці не вдасться виділити та підкреслити всі переваги товару.

Я пропоную вам предметну фотозйомку товарів у Києві для демонстрації їх зовнішніх характеристик, конструкції та дизайну.

Такі фотографії будуть чудово виглядати у каталозі вашого інтернет-магазину або в друкованому каталозі та порадують ваших потенційних клієнтів.

Я займаюсь предметною фотографією вже багато років і можу сказати, що цей вид зйомки мені дуже подобається. Подобається мені предметна зйомка насамперед тим, що це певною мірою неспішний і розслаблюючий вид зйомки, чимось схожий на художню, але з технічного погляду все ж таки дуже відрізняється від інших видів фотозйомки.

Фотозйомка для каталогу

На окрему увагу заслуговує фотозйомка для каталогів або як її ще називають каталожна зйомка.

У цьому вигляді предметної фотозйомки як ніколи потрібно сконцентруватися на всіляких гранях товару, особливо якщо це стосується побутової техніки та електроніки, оскільки зайва тінь може приховати всі його переваги і не дати людині цілісного уявлення про товар.

Досягається це знову ж таки шляхом спеціального освітлювального обладнання та світлових маніпуляцій з ним.

Загальні рекомендації щодо предметної зйомки

При замовленні предметної зйомки у предметного фотографа слід детально обговорити з ним особливості Вашого товару та мету використання фотографій (інтернет-магазин або каталог).

Також обговорити місце зйомки: якщо робота буде виконана на виїзді, то попередньо оглянути місце зйомки.

Це все допоможе фотографу скласти точну ціну на послугу (оскільки немає однакових товарів і кожен має свої особливості) і зробити для Вас роботу якнайкраще.

Ціна на предметне фотографування

Ціна на предметну зйомку у нас доступна при високій якості роботи та обумовлюється індивідуально залежно від виду об'єкта, розміру, обсягу замовлення.

Важливо, що ціна формується на кількість готових фотографій. Тобто не важливо скільки у Вас об'єктів, важливо скільки різних ракурсів Ви хочете з кожного об'єкта. Даний метод ціноутворення дозволяє виключити різні недомовки і платити замовнику виключно за готовий матеріал.

Проте кількість фотографій та ціна обговорюється в індивідуальному порядку і може досягати від 30 грн за фотографію залежно від замовлення.

ВАЖЛИВО! Регулярним замовникам надається знижка від початкових домовленостей!

Так що буду радий обговорити з Вами всі нюанси, відповісти на всілякі питання та докласти максимум зусиль для того, щоб зробити Ваш товар максимально привабливим.

Заказать звонок